Zbyněk Drda

29. března 2007 v 20:02 | Bára Janouchová |  Zpěváci
TOPlistZbyněk Drda, narozen 29. března 1987 ve znamení Berana.

Jaký vlastně je výherce pěvecké soutěže? Všichni příslušníci muzikantského národa ho slyšeli zpívat, ale většinou byl příliš nesmělý, leckdy se zdál až zakřiknutý, než by bylo možné o něm něco zvláštního vypovědět. Pokud ale víme, že se narodil 29. března 1987 v Karlových Varech, můžeme se dozvědět víc.

Je zvláštní, jak se jeví naoko jinak. Základním aspektem mezi planetami jeho horoskopu je spojení Slunce, Luny a Jupitera ve znamení Berana. K velkému úspěchu vlastně byl zrozen, stejně tak i k velké oblibě mezi ženským pohlavím. Pro jedny jde o roztomilé "dítě", pro jiné princ, i když to označení sám nesnáší. Má širokou duši, ale velice tvrdou hlavu a vysokou ctižádost, díky které neustále bojuje pro úspěchy. Je hodně emotivní, ale v dětství musel dost bojovat s nepřejícími lidmi. Je poctivý pracant plný odhodlání, ale taky přitažlivý typ pro dívky.

Těžká kvadratura od Neptunu ve znamení Kozoroha na Slunce, Lunu i Jupiter mu vždy ale dělala problémy, pro ideály musel bojovat a přejít různá zklamání. Asi mu ale nepřijetí na konzervatoř pomohlo. Je taky kreativní, ale nevěří si v důležitých okamžicích. Může zanedbávat každodenní povinnosti, maminka mu jistě dost uklízí a vaří. Trigon mezi Merkurem Rybách a Plutem ve Štíru mu dává přesně tu schopnost oslovovat lidi zpěvem hluboce do duše, odtud to mrazení na zádech. Tady mu naopak Neptun pomáhá rozehrát fantazii.

Ale právě proto se zdá, že zpívá hrozně rád, ale nevypadá to na jednoznačnou pěveckou kariéru. Nedá se říct, že by měl pokračovat a zaujmout tolik, jako Aneta Langerová. Uran mu ale bude neustále pomáhat ve vyniknutí a překvapení na trhu, mohl by být objevitelem nových forem. Možná stačí jen pěkně příjemná povaha. Děvčata, Zbyněk Drda je díky Luně a Jupiteru i spojení Venuše s Uranem velmi milý a příjemný, má lidi srdečně rád, ale v lásce má sklony k sobectví. A trochu k lenosti, Mars ve znamení Býka to naznačuje. Toto pěvecké princátko vás ale osloví svou romantikou, ale ještě skrývá svou neznámou energii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám moje stránka?

Ano 72.9% (269)
Nádhera 7.9% (29)
Nevím 11.4% (42)
Něco více 7.9% (29)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama