Květen 2007

INZERÁT

13. května 2007 v 10:41 Inzeráty
Vlož si inzerát....215@seznam.cz...

Ewa Farna

11. května 2007 v 20:06 | Barbora Janouchová |  Zpěváci

O Ewě

Narozena: 12. 8. 1993, Třinec
Oblíbená hudba: Kelly Clarkson, Pink, Simple Plan
Koníčky: závodně lyžuje za Ski Beskyd Velká Rača
14. března 2007 12:05Zpěvačka Ewa Farna si poprvé vyzkoušela roli moderátorky v kině Cinema City Flóra na premiéře nového animovaného filmEwa Farna (foto David Kraus)u Artur a minimojové.

Soňa Pavelková

11. května 2007 v 19:54 | Barbora Janouchová |  Zpěváci
Porota se nemůže v názorech na Soňu shodnout, oceňovala výběr písně v druhém semifinále ve francouzštině, ale shodla se na tom, že na to ještě nemá, ale vám se moc líbilo její podání písně od Alicie Keys If Aint´t got you, a proto jste ji poslali do finále. A Soňa si to zaslouží. Chodila na církevní základní školu, narodila se ve znamení ryb a nejraději poslouchá píseň When you really love someone.

Kdyby hořel dům, ve kterém bydlí, vzala by si peněženku. Její oblíbené jídlo je čína a nesnáší všechno, co obsahuje sýr. Na lidech jí vadí faleš a oceňuje upřímnost. Z celebrit má ráda Daru Rollins ,Jana Krause a Ondru Brzobohatého . Ale ani s jednou z těchto celebrit by se setkat nechtěla. Jejím snem je setkat se s 3. Českou SuperStar.

Plave, lyžuje, ale běh nepatří mezi její hobby. Je nešikovná v jízdě na kole. Doma pomáhá, ale hrozně nerada. Nejvíc ji štve, když musí vykládat nádobí z myčky. Ve volném čase si ráda zahraje nohejbal, volejbal, zajde na diskotéku, do kina a na bowling. Vždycky chtěla umět matiku. Největší neštěstí by pro ni bylo, kdyby zůstala sama. Nemá ráda pokrytecké lidi. Nerada poslouchá objektivní kritiku a rady. A její nejhorší vlastností je lenost.

Soňa tvrdí, že její cíl v této soutěži není vyhrát, ale porovnat se s jinými. Ale nejen proto se přihlásila. Chce být zpěvačkou a už od jedenácti let na svém snu pracuje.
Soňa Pavelková oficiální stránky

Barbora Zemanová

11. května 2007 v 19:47 | Barbora Janouchová |  Zpěváci
Holky, někde sem se dozvěděla že Bára Zemanová jede po Billovi!Nejdřív sem tomu nevěřila i když nosí černý nehty, černý voči, má podobnou image jako Tháci a jednou v SS v telce řikala, že má platonickou lásku a neřekla koho!!Nejdřív sem tomu moc nevěnovala pozornost ,až sem někde četla,že by se s nim chtěla setkat!!!!!Hele ona ho nám chce přebrat a tak nesmí vyhrát, protože ten kdo vyhraje se může za odměnu setkat s nákou slavnou osobností a to s kterou chce!!Tak prosim jestli ste fanynky a nechcete aby nám přebrala THáčky, tak to rozepište ještě na další blogy prosím!!!!!

Gipsy.cz

11. května 2007 v 19:42 | Barbora Janouchova |  Zpěváci
Zdar lidičky.Myslím že,není třeba představovat skvělýho rapera z Čech.Jo jmenuje se GIPSY.Ale jen pro nováčky-GIPSY je romského původu a svou rapovou kariéru začal dělat ve svých 13 letech.Určitě ho znáte ze SYNDROMU SNOPPU kde rapoval s Djem SMOGEM(ex-Chaozz).GIPSY ale také psal anglické texty.Prostě a jasně GIPSY je suprovej raper,který si určitě zaslouží RESPEKT.Mimochodem už jste si poslechli jeho nové RnB album Rýmy a Blues?Jestli ještě ne tak to napravte.Dále na CD najdete MARPA,KONTRAFAKT,KUNNYHO............ Čus a mějte se.